Erinevus lehekülje "Malli arutelu:Suunamine" redaktsioonide vahel

Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
resümee puudub
 
:: Malli "Suunab" juures on minu meelest põhiliselt ette heidetud suunamise kui sellise mainimist. Selles suhtes on siin sõnastus sarnane. Pealegi sõnastust saab parandada (uue malli tegemise asemel). [[Eri:Kaastöö/88.196.241.249|88.196.241.249]] 9. jaanuar 2015, kell 20:06 (EET)
::: Uute mallide tegemine käib siiski nii, et keegi näeb vajadust ja teeb malli ära. Täpselt nagu sa ise teed malle ja hakkad tagantjärgi konsensust otsima (sinu tehtud mall {{tl|Sisukokkuvõte}}). Jah, see on nii, et algajale võib mallide süntaks olla lihtsam kui moodulite oma. Kuid moodulid on Wikipedia tulevik, edaspidi lisandub inglise vikisse järjest enam mooduleid ja fuktsionaalsus läheb nendele üle. Mis tähendab, et kuna enamus Vikipeedia malle tuleb sealt, siis tuleb moodulite kohendamine selgeks õppida või loobuda uue funktsionaalsuse kopeerimisest. Ei ole nõus, et malli suunab juures on ette heidetud suunamist kui sellist. Seal on ette heidetud seda "ehk tahad hoopis vaadata" osa. Mina eelistan, et malle ei aetaks omavahel segi. St. kui kopeerida inglise vikist üks mall, siis jäägugi see tolle inglise viki malli vasteks. [[Kasutaja:Cumbril|Taavi]] ([[Kasutaja arutelu:Cumbril|arutelu]]) 9. jaanuar 2015, kell 20:30 (EET)
:::: Ma pole sellega küll ise nõus, aga malli "suunab" arutelus on korra mainitud, et suunamist pole vaja mainida. Sellepärast ju peaasjalikult ongi arvatud, et eraldi malli pole tarvis.
:::: Minu meelest mallide mõnetisest eri vikide vahel segiajamisest või mittevastamisest pole midagi. Halvem, kui mallidel peaks olema kaasas n-ö kohustuslikud ja mõnel juhul ka ressursimahukad funktsioonid, mida siin vikis pole tarvis. See on tavaline, et eri vikides on küll analoogsed mallid, aga kohendatuna vastava viki vajadustele ja tulenevalt mõnikord ka märgatavalt erineva tehnilise lahendusega. [[Eri:Kaastöö/88.196.241.249|88.196.241.249]] 9. jaanuar 2015, kell 20:49 (EET)
Anonüümne kasutaja

Navigeerimismenüü