Erinevus lehekülje "Malli arutelu:Suunamine" redaktsioonide vahel

Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
resümee puudub
:: Vajadus malli järele on minu meelest siis, kui on konsensus, et mitmel pool oleks hea teatud funktsiooniga malli kasutada. Teha igasuguseid erinevaid malle, mõeldes, et äkki keegi hakkab neid kasutama, minu meelest standardsusele eriti kaasa ei aita. Nii nagu nende malli "See artikkel" variantidega, mida eriti kasutatud pole.
:: Malli "Suunab" juures on minu meelest põhiliselt ette heidetud suunamise kui sellise mainimist. Selles suhtes on siin sõnastus sarnane. Pealegi sõnastust saab parandada (uue malli tegemise asemel). [[Eri:Kaastöö/88.196.241.249|88.196.241.249]] 9. jaanuar 2015, kell 20:06 (EET)
::: Uute mallide tegemine käib siiski nii, et keegi näeb vajadust ja teeb malli ära. Täpselt nagu sa ise teed malle ja hakkad tagantjärgi konsensust otsima (sinu tehtud mall {{tl|Sisukokkuvõte näiteks}}). Jah, see on nii, et algajale võib mallide süntaks olla lihtsam kui moodulite oma. Kuid moodulid on Wikipedia tulevik, edaspidi lisandub inglise vikisse järjest enam mooduleid ja fuktsionaalsus läheb nendele üle. Mis tähendab, et kuna enamus Vikipeedia malle tuleb sealt, siis tuleb moodulite kohendamine selgeks õppida või loobuda uue funktsionaalsuse kopeerimisest. Ei ole nõus, et malli suunab juures on ette heidetud suunamist kui sellist. Seal on ette heidetud seda "ehk tahad hoopis vaadata" osa. Mina eelistan, et malle ei aetaks omavahel segi. St. kui kopeerida inglise vikist üks mall, siis jäägugi see tolle inglise viki malli vasteks. [[Kasutaja:Cumbril|Taavi]] ([[Kasutaja arutelu:Cumbril|arutelu]]) 9. jaanuar 2015, kell 20:30 (EET)

Navigeerimismenüü