Kasutaja arutelu:Larts: erinevus redaktsioonide vahel

Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
resümee puudub
Resümee puudub
Resümee puudub
::: Mina tunnen sageli frustratsiooni, leides, et arutelus pole midagi sisulist, eriti teistes vikides, kus iga lehekülje arutelus on tempel, et artikkel kuulub nii- ja niisuguse portaali alla ja tal on nii- ja niisugune tähtsusaste.
::: Arutelulehe järgi näeb lugeja, kas artiklist on leitud midagi problemaatilist. Mina näiteks hindan arutelulehe järgi ka artikli usaldatavust. [[Kasutaja:Andres|Andres]] ([[Kasutaja arutelu:Andres|arutelu]]) 18. detsember 2014, kell 05:54 (EET)
 
:Küsimusi tekib pigem just siis, kui arutelu lehe link on sinine ja lehel endal valitseb tühjus. Kui link on punane, ehk leht kustutatud, siis ei kipu seda ka klikkima, sest tead, et lingi taga on tühjus.
Asi, mis hoopis rohkem häirib on see, kui artiklis on mall, mis soovitab malli põhjust arutelulehelt vaadata, siis valitseb seal tühjus.
Mina olen igaljuhul selle poolt, et kui aruteluleht on tühi, siis parem on see ka kustutada. [[Kasutaja:Larts|Larts]] ([[Kasutaja arutelu:Larts|arutelu]]) 18. detsember 2014, kell 11:15 (EET)

Navigeerimismenüü