Erinevus lehekülje "Vabaühenduste Liit" redaktsioonide vahel

Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
resümee puudub
[[File:EMSL Vabaühenduste liit.png|thumb|EMSLi logo]]
'''Eesti Mittetulundusühingute ja Sihtasutuste Liit''' (lühendatult '''EMSL''') on [[10. oktoober|10. oktoobril]] [[1991]]. aastal '''Eesti Fondide Keskuse''' nime all asutatud avalikes huvides tegutsevate vabaühenduste katusorganisatsioon ning eestkõneleja, kelle töö on pühendatud [[kodanikualgatus]]e ja [[kodanikuühiskond|kodanikuühiskonna]] arendamisele Eestis.
 
EMSLi visiooniks on osalusel ja kodanikualgatusel toimiv kodanikuühiskond, milles EMSLil on siduv roll avalikes huvides tegutsevate ühenduste ja ühiskonna vahel. Organisatsioonil on põhiline roll viia ellu [[Eesti kodanikuühiskonna arengu kontseptsioon]]i (EKAK-i) põhimõtteid.
 
EMSLi osalusel loodi 1990ndatel põhiline Eesti [[Kolmas sektor|kolmanda sektori]] seadusandlusest ja maksupoliitikast ning vabaühenduste tugikeskuste võrgustik, mis tegutsevad maakondlike arenduskeskuste koosseisus ja mida finantseerib [[Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus]].
EMSLil on põhiline roll viia ellu [[Eesti kodanikuühiskonna arengu kontseptsioon]]i (EKAK-i) põhimõtteid.
 
Avalikkuses kasutab EMSL kaubamärki Hea Kodanik, mille nime all ilmuvad muuhulgas kodanikuühiskonna ajakiri ning infovärav internetis.
 
==Juhtimine==
 
==Välislingid==
* [http://www.ngo.ee EMSLiHea kodulehtKodaniku infovärav]
* [http://www.ngo.ee/heakodanik Ajakiri Hea Kodanik]
 
[[Kategooria:Eesti organisatsioonid| ]]
164

muudatust

Navigeerimismenüü