Erinevus lehekülje "Arutelu:RAF Coastal Command" redaktsioonide vahel

Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
resümee puudub
::::::: Briti (kuninglik) õhuvägi jagunes varem [[väejuhatus]]teks (vt [[:en:List of Royal Air Force commands]]), praegu on ainult yks alles jäänud (vt [[:en:Royal Air Force#Structure]], [[:en:RAF Air Command]]). [[Kasutaja:Ohpuu|Ohpuu]] 1. september 2011, kell 16:55 (EEST)
::::::::Kas ''RAF Coastal Command'' on sõjaväeline formeering või väejuhatus? Minu meelest väejuhatus on seltskond, kes kamandab formeeringut. Mitte kõik kokku. Sõnal "command" üks tähendusi on ka "väeosa, väekoondis, sõjaväeringkond". Segane lugu. [[Kasutaja:Hirvelaid|Hirvelaid]] 1. september 2011, kell 17:51 (EEST)
::::::::: need Briti õhuväe ''command'''id tunduvad mulle olevat väejuhatused, neil tundub igayhel olevat olnud oma [[ülemjuhataja]]. väejuhatusele alluvad yksused, väejuhatus minu meelest pole ise yksus. sõjaväeringkonnad on Venemaal, see pole väga NATO termini moodi. väekoondis: vähemalt Afganistanis on praegu nii, et väekoondised (''task force'') alluvad regionaalsele väejuhatusele (''regional command''), [http://www.mil.ee/?id=3298 vt siia].
::::::::: see on kyll õige, et selle artikli teises lauses tuleks siis kirjutada "väejuhatusele alluvad üksused". teen nii. [[Eri:Kaastöö/195.222.25.230|195.222.25.230]] 2. september 2011, kell 08:02 (EEST)
Anonüümne kasutaja

Navigeerimismenüü