Erinevus lehekülje "Kasutaja arutelu:Castellum" redaktsioonide vahel

Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
resümee puudub
Vaata, antud definitsioonis on õige vaid see, et "rajatis on ehitis, mis pole hoone". Muidu on suht totakas definitsioon.
Ma proovin korra veel lihtsamalt üle seletada: 'ehitis' on kattetermin. Ehitised jagunevad: hooned ja rajatised. Saa aru, kui Sa tahad teha jaotise 'militaarrajatised', ei või sa sina alla panna hooneid ja pead siis tegema jaotise 'militaarhooned'. Ja siis ära arvama, millal on hoone ja millal rajatis...ma pakkusin lihtsamalt - teha jaotis 'militaarehitis' ja panna kõik sinna alla. Nt 'lünett' võib olla nii hoone kui ka rajatis, aga kindlasti on see ehitis. Või nt 'kaitsevall' on üldiselt rajatis, aga kui seal sees on hoone (nt Tartu Raadi lennuväljal), kumb see siis on? Seda probleemi ja selle lahendust pakkuvaid üsna häid definitsioone oleksid võinud ka Ehitussseadusest ise lugeda või vaadata siinsamas eestikeelses wikis olevaid Ehitusseadusest pärinevaid definitsioone...[[Eri:Kaastöö/87.119.162.85|87.119.162.85]] 21. detsember 2010, kell 00:21 (EET)
:Keeleküsimustes pean autoriteetsemaks ÕSi või EKSSi kui mõnd seadust.--[[Kasutaja:WooteleF|WooteleF]] 21. detsember 2010, kell 03:20 (EET)

Navigeerimismenüü