Erinevus lehekülje "Digitaalne isikutunnistus" redaktsioonide vahel

Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
resümee puudub
(Uus lehekülg: ''''Digitaalne isikutunnistus''' on digitaalne dokument, millega on võimalik elektroonilises keskkonnas tõendada oma isikut ja allkirjastada digitaalseid dokumente. Tegemist on ID1...')
 
'''Digitaalne isikutunnistus''' on digitaalne [[dokument]], millega on võimalik elektroonilises keskkonnas tõendada oma isikut ja allkirjastada digitaalseid dokumente. Tegemist on ID1 formaadis (85,6 x 53,98 mm) PVC materjalist kiipkaardiga millele on kantud digitaalne isikutuvastussertifikaat ja digitaalne allkirjastamissertifikaat. Digitaalset isikutunnistust ei saa kasutada füüsiliseks isikutuvastamiseks, sest sellel pole dokumendi omaniku pilti ega allkirjanäidist. Digitaalset isikutunnistust väljastab [http://www.politsei.ee Politsei- ja Piirivalveamet] (PPA) alates 01.10.2010.a.
 
Tegemist on ID1-formaadis (85,6 × 53,98 mm) [[PVC]]-materjalist [[kiipkaart|kiipkaardiga]], millele on kantud digitaalne isikutuvastussertifikaat ja digitaalne allkirjastamissertifikaat. Digitaalset isikutunnistust ei saa kasutada füüsiliseks isikutuvastamiseks, sest sellel pole dokumendi omaniku pilti ega allkirjanäidist.
 
Digitaalset isikutunnistust väljastab [[Politsei- ja Piirivalveamet]] alates 1. oktoobrist 2010.
99 361

muudatust

Navigeerimismenüü