Michael Shanks: erinevus redaktsioonide vahel

Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
Eemaldatud 19 baiti ,  11 aasta eest
 
 
Shanks kehastas arheoloogi Dr. Daniel Jacksonit esimesel viiel ''[[Tähevärav SG-1]]'' hooajal enne seriaalistsarjast lahkumist, viidates sellele, et sarja edasine alateadvuse loominguline mõjutus võib tema karakterit mõjutada halvustavalt. Ta tegi mitmeid külalisesinemisi ''Tähevärava'' kuuendal hooajal, kehastades Jacksoni karakterit ja samuti andis oma hääle ''Asgard''i tegelasele Thor. Pärast fännide entusiastlikule kampaaniale [http://www.savedanieljackson.com/ Päästke Daniel Jackson]), naasnes ta seriaalisarja tagasi, et osaleda seitsmendas ja nendele järgnevadele hooaegadele. Ta võitis Leo Auhinna ''Parima meesnäitlemise eest draama sarjas aastal 2004'', tänu seitsmenda hooaja osale ''"Päästepaat" ''. Ta registeeris end kümnendal hooajal ainult 16 episoodiks, kuna tahtis aega maha võtta 2006. aasta märtsiks, mil sündis tema kolmas laps (see oli tema teine laps näitlejanna [[Lexa Doig]]iga).
Ta esines ka mõlemas ''Tähevärava'' DVD filmides, mis esilinastusid 2008. aastal; ''[[Tähevärav: Kontiinum]]'' ja ''[[Tähevärav: Tõelaegas]]'', võitis 2009 aastal Leo Auhinna ''Parima meesnäitlemise eest täispikas draamafilmis "Kontiinum".
Aastal 2004 esines Shanks ka ''[[Tähevärav: Atlantis]]e" esimeses tutvustavas episoodis "Tõusmine". Samuti esines ta ''Atlantise" viienda hooaja kümnendas ja üheteistkümnendas osas ja veel ka ''Tähevärav: Universumi'' pilootosas ehk seriaali kõige esimeses osas.
Aastal 2007 liitus ta ''Fox Network`i'' sarja [[24]]`ga, kus ta mängis kolmes episoodis Mark Bishopit.
 
2008 - 2009 mängis Shanks sarjas ''Burn Notice", kehastades luureagenti Victorit ning tegi koostööd sarja peakarakteri Jeffrey Donovaniga.
Aastal 2008 oli tal pisiroll sarjas ''Eureka'', kus ta mängis akadeemikut.
1015

muudatust

Navigeerimismenüü