Erinevus lehekülje "Samantha Fox" redaktsioonide vahel

Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
resümee puudub
P (Lehekülg "Samantha fox" teisaldatud pealkirja "Samantha Fox" alla)
'''Samantha Karen Fox''' (sündinud 15.aprill 1966 Londonis) on tuntud briti poplaulja ja modell.
Tema tähelend sai alguse aastal 1983, mil populaarne briti tabloidväljaanne ''"The Sun"'' palkas ta kolmanda lehekülje tüdrukuks ''(Page 3 Girl).'' Fox töötas ajalehe juures aastani 1986 ning otsustasteda seejärelpeeti Margaret Thatcheri ja Printsess Diana kõrval üheks pildistatumaiks naiseks Inglismaal. Aastal 1986 lõpetab Fox "The Suniga" lepingu ning siirdudasiirdub muusikaärisse.
 
Tema esimeneesimeseks lugulooks olisaab ''"Touch Me (I Want Your Body)'' aastal 1986, mis saavutassaavutab kõrgeid edetabelikohti nii Euroopas, USA-s ningkui ka Jaapanis. Plaadifirma Jive Music otsustasotsustab kohseltkoheselt välja anda ka samanimelise albumi. Album olion menukas üle maailma ja Jive tegiotsustab sõlmida SamanthagaFoxiga lepingu 5 albumile.
== '''Samantha Fox''' ==
 
1987 aastal ilmusilmub tema teine album ''"Samantha Fox"'', millelt tuntumad hitid on ''"Nothing´s Gonna Stop Me Now"'', ''"Naughty Girls(Need Love Too")'' ning ''"I Surrender (To The Spirit Of the Night)"''. Album osutus üsnagiosutub menukaks. Samal aastal siirdussiirdub Fox tööle USA-sse, kus töötastöötab muusikakanali MTV juures saatejuhina ning osaleb erinevates komöödiaseriaalides.
 
1988 aastal ilmusilmub tema kolmas album ''"I Wanna Have Some Fun"''. TuntumadTuntumaks hitid sellelthitiks albumilt on plaadi nimilugu ningsaab ''"I Only Wanna Be With You"
'''Samantha Fox''' (sündinud 15.aprill 1966 Londonis) on tuntud briti poplaulja ja modell.
''
Tema tähelend sai alguse aastal 1983, mil populaarne briti tabloidväljaanne "The Sun" palkas ta kolmanda lehekülje tüdrukuks ''(Page 3 Girl).'' Fox töötas ajalehe juures aastani 1986 ning otsustas seejärel siirduda muusikaärisse.
 
1990 - maailmaturnee maailma eri paigus.
Tema esimene lugu oli ''"Touch Me (I Want Your Body)'' aastal 1986, mis saavutas kõrgeid edetabelikohti Euroopas, USA-s ning Jaapanis. Plaadifirma Jive Music otsustas kohselt välja anda ka samanimelise albumi. Album oli menukas ja Jive tegi Samanthaga lepingu 5 albumile.
 
1991 - album ''"Just One Night"'', mida saatissaadab ebaedu.
1987 aastal ilmus tema teine album ''"Samantha Fox"'', millelt tuntumad hitid on ''"Nothing´s Gonna Stop Me Now"'', ''"Naughty Girls(Need Love Too")'' ning ''"I Surrender (To The Spirit Of the Night)"''. Album osutus üsnagi menukaks. Samal aastal siirdus Fox tööle USA-sse, kus töötas muusikakanali MTV juures saatejuhina.
 
1992 otsustasotsustab Jive Samanthaga lepingu lõpetada ning tema viimaseks albimiks jäijääb Jiveselle plaadikompanii all "Greatest Hits".
1988 aastal ilmus tema kolmas album ''"I Wanna Have Some Fun"''. Tuntumad hitid sellelt albumilt on plaadi nimilugu ning ''"I Only Wanna Be With You"
 
''
1993 aastal külastaskülastab ta kaFox Eestit ning esinesesineb Rock Summeril.
1990 - maailmaturnee maailma eri paigus
 
Edasi annab Fox albumeid välja koostöös erinevate ''underground'' plaadifirmadega.
Sellist edu nagu 80-ndatel ei suuda ta kahjuks korrata.
 
1997 - "21-th Century Fox"
 
2005 - "Angel With An Attitude"
1991 - album ''"Just One Night"'', mida saatis ebaedu
 
Samantha Fox ei ole muusikat siiski jätnud. Aktiivselt esineb ta oma tuntumate hittidega muusikafestivalidel (viimati Sopot Festival 2008, Poolas) ning tihtipeale võib teda kohata erinevates tantsuklubides üle Euroopa.
1992 otsustas Jive Samanthaga lepingu lõpetada ning tema viimaseks albimiks jäi Jive all "Greatest Hits"
 
Samantha Foxi ametlik kodulehekülg [http://www.samfox.com], fännklubi [http://www.samfox-fanclub.com]
1993 aastal külastas ta ka Eestit ning esines Rock Summeril.
99 361

muudatust

Navigeerimismenüü