Eesti HR Selts

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

2022. aasta 28. veebruaril asutasid Eesti aktiivsed personalijuhid Eesti HR Seltsi, mis oma ligi 1400-liikmelise kogukonnaga LinkedInis on olnud oluliseks personalijuhtimise valdkonna mõjutajaks ja uuendajaks Eestis. Seltsi asutasid 14 personalivaldkonnaga seotud Eesti tipptegijat: Helo Tamme, Palmi Lindjärv, Gelly Mikko, Sirli Spelman, Helen Pärli, Marge Litvinova, Renita Käsper, Liina Hindremäe, Egle Saska, Berit Grossberg, Aleksander Daniel Matikainen, Jüri Saarma, Riina Einberg, ja Hanno Ahonen.

Eest HR Seltsi logo.jpg
Hr-map.e16a6cb.png


Eesti HR Selts kasvas välja Eesti personalijuhtide LinkedIni grupist, mis loodi kaks aastat tagasi ja on selle ajaga saanud väga populaarseks valdkonna huviliste hulgas.

Seltsi põhiline eesmärk on luua personalivaldkonna huvilistest inimestest üksteist toetav ja innustav võrgustik. Seltsi märksõnad on #kiirus, #agiilsus, #avatus, #uuendusmeelsus, #ausus, #lihtsus, #koossuudamepalju.

Eesti HR Seltsiga saavad liituda kõik personalijuhtimisest huvituvad entusiastid: nii valdkonnas pikka aega toimetanud kui ka alles esimeste sammude astujad, aga ka need, kelle töökohustuste hulka personalitööga seonduv osaliselt kuulub või valdkonnana huvi pakub. Seltsiga liitumine ja liikmelisus on tasuta! Liikmetele pakutakse:

* võimalust osa saada üksteist toetavast ja innustavast kogukonnast!

* võimalusi õhinapõhiseks eneseteostuseks ja Eesti HR maastiku kujundamiseks!

* seltsi infokirja, kus kajastatakse põnevaid erialasi teemasid!

* Osalemist populaarsetel H2H võrgustiku üritustel!

* Aktiivset suhtlust seltsi Slacki kanalis!

Välislingid[muuda | muuda lähteteksti]

Eesti HR Seltsi koduleht