Club Penguin

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
Disney Club Penguin Logo.svg

"Club Penguin" oli ingliskeelne online-rollimäng (MMORPG). Mäng tegevustik leidis aset talveteemalises virtuaalmaailmas, kus mängija sai ennast kehastada pingviiniks. Mängijail oli mängus võimalik tegeleda mitmesuguste veebipõhiste tegevuste ja mängudega.

Mängu töötas välja ettevõte New Horizon Interactive (nüüdne Disney Canada Inc.) ning see oli avalikkusele kättesaadav alates 2005. aasta oktoobrist. 2007. aasta lõpuks oli mängus 30 miljones registreeritud kasutaja. 2013. aasta juuliks oli registreeritud kasutajate arv kasvanud üle 200 miljoni.

Kuigi mäng oli kättesaadav tasuta, oli mängijatel võimalik tasuliste teenuste kaudu kasutada lisavõimalusi. Mängijatel oli võimalik osta enda mängukarakterile riideesemeid, mööbliesemeid ja mängusisest raha.

Liitumine[muuda | muuda lähteteksti]

Registreerima asudes said kasutajad panna oma pingviinile nime ja valida värvi. Alustades oli võimalik ka tasuliseks liikmeks registreerida. Mängus võis kohe asuda mängima igasuguseid mänge, arendada oma tegelaskuju Card-jitsus või teiste mängijatega suhelda.

Välislingid[muuda | muuda lähteteksti]