Arutelu:Tju-Tju läänetipp

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Põhitipu kõrgus on 4460, aga seda pole mainitudki. --Metsavend 28. detsember 2016, kell 10:48 (EET)

Eks seda on õige mainida Tju-Tju mäemassiiivi ja Tju-Tju peatipu artiklites, kui sellised luuakse. --Hirvelaid (arutelu) 28. detsember 2016, kell 13:22 (EET)
Vabandust, ma ei pannud tähele. Kas on mõtet teha igast tipust eraldi artiklit? Mina käsitleks ühe mäe erinevaid tippe koos. Nii on ka üldiselt teistes vikipeediates ja entsüklopeediates. --Metsavend 28. detsember 2016, kell 15:37 (EET)

Vaidlustasin, sest koordinaadid on valed.

Kui ei tea kaugust teistest tippudest, siis on ka raske otsustada, kas on vaja eraldi artiklit. --Metsavend 28. detsember 2016, kell 15:39 (EET)

Ma olen Metsavennaga nõus, et ühe mäe erinevaid tippe peaks käsitlema koos ühes artiklis (iseasi kui see suureks paisub). Tju-Tju puhul ilmselt peaks olema kogu mäe materjal artiklis Tju-Tju mäemassiiv, kus siis läänetipp oleks artikli üks osa. Seega, kui see artikkel sünnib, võib siinse artikli ära kaotada. Võib ka siinse artikli ümber kujundada vastavalt vajadusele. Küsimus on tegemises ja tegijates. Selle siinse artikli tegin ma vaid ühel põhjusel – et saaks siduda alpinismiteemaliste artiklitega. --Hirvelaid (arutelu) 28. detsember 2016, kell 16:42 (EET)

Kas mäemassiivi artikli pealkiri ei võiks olla lihtsalt Tju-Tju?

Hirvelaid on teinud artikleid teistestki mäetippudest, ja need on päris pikad. Nii on minu meelest lihtsam orienteeruda, millisest mäetipust käib jutt. Muidu läheb meelest ära ja ei leiagi õiget üles. Andres (arutelu) 28. detsember 2016, kell 18:49 (EET)