Arutelu:Tartu tammik

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

"Tammikus hakkavad kasvama Tartule tähtsate inimeste istutatud tammepuud - linna aukodanikud ja teised Tartule olulised inimesed (tähtsad külalised)."

Linna aukodanikud ja teised olulised inimesed, tähtsad külalised hakkavad tammikus kasvama...

no las nad siis kasvavad seal - Tartu linna ja Eesti riigi hüvanguks...:rolleyes:--Hendrix 16. september 2007, kell 13:33 (UTC)
Sa ei mõtle kaugemale ette... Kui teistele eeskujuks nood sinna seisma pannakse... külma tuule ja vihma ja 30 kraadise pakase käes... Arvad, et rahvas imetleb neid ja iga kodanik püüab suuri tegusid hakata tegema, et isegi nende kõrvale seisma minna? Eksid... Sellise projekti tagajärjel ei näe Tartu linn enam ühtegi aukodanikku ega külalist... Jürka 16. september 2007, kell 13:37 (UTC)
no kui mulle toodaks EL projekti raames iga päev 2 liitrit õlut, ma hakkaksin kohe Tartu tammiku liikmeks. Ei siis Emajõe külmad tuuled nina nohuseks tee--Hendrix 16. september 2007, kell 14:05 (UTC)
Jaa-jah... Praegu suvi äsja läinu', veel pole soe päikesepaiste ununen'd... Peagi on pakane ukse taga, siis ei taha muud kui viina... Hommikul ei taha muud kui hapukurki... jne jne... Jürka 16. september 2007, kell 14:13 (UTC)