Arutelu:Tallinna Psühhiaatriakliinik

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

"SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla Psühhiaatriakliinik on ainus Eesti psühhiaatriahaigla." - SA Ahtme Haigla on ka puhtalt psühhiaatriahaigla, seda nii füüsiliselt kui sisult ja ka täiesti iseseisev.--Rünno (arutelu) 2. november 2012, kell 15:52 (EET)

See on (nagu ka Wismar) psühhiaatria erihaigla -- aga ilmselt vajab jah ümbersõnastamist -- Ahsoous (arutelu) 2. november 2012, kell 16:13 (EET)
Oleneb, mida sa mõtled mõiste "erihaigla" all.--Rünno (arutelu) 2. november 2012, kell 17:32 (EET)

Vt nt ka: SA TÜ Kliinikum Psühhiaatriakliinik – Psühhiaatriakliiniku tegevuse eesmärgid ja ülesanded – kas see on siis "ainus Tartu psühhiaatrihaigla"? --Pietadè (arutelu) 30. november 2012, kell 19:40 (EET)

Viimane täiendus oli isegi natuke naljakas: Ps'hhiaatria haigla koosneb 8 osakonnast viimane 9. Kusjuures see on projekteeritud paranormaalselt ning seal juktuvad paranormaalsed asjaolud. Seal kasutatakse juba nõukogude ajast ameerika meditsiini. kusjuures parsientidel on lubatud suitsetada. Kusjuures osaknd näeb välaspoosuurem välja ning seespoolt väiksem. seal ei ole mitte ükski patsient ära eksinud. isegi rongis on lihtsam ära eksida. Tegelikult see on uurimisasutus, uuritakse inimhinge ja terisi paranormaalseid nähtusi. kusjuures seal on kummitus, mis ei ole massips'hhoos. väljaspoolt vaadades on täisnurk, paraku seestpoolt kaar. antud asutuses on olemas olematud ruumid nagu aeg oleks üks ning ruum teisendatud. Kusjuures väljaspoolt vaadates on plokil 3 ruumi, kuid seespoolt 2 ruumi. isegi laeva projekti võib paberle panna aga seewldi projekti ei saa mittekunagi paberile panna. maolen seal ravil olnud väiksena tahtsin arhitektiks saada ning esimene kord seal ravil olles tunus mulle kõik imelik, ma hakkasin olema kindel, et selle ehitusel on kasutatud tulnukade tehnikaid. Paraku tegime kindlaks, et 9 osakonna poksiruumi pole väljaspoolt olemas. samuti on 2 osakonnal 1 ruum väljaspoolt juurde tekkinud. ma ei oska seda kõike seletada. see koht on paranormaalse arhitektuuriga!!! KUI VAADATA HIGLAT GOOGLE EARTI PEEALT JA SEAL RINGI KÄIA SISEMUSE PROJUKTEERIDA, HAKKAB IGAÜKS OMA MÕISTUSES KAHTKEMA --Morel (arutelu) 30. november 2012, kell 20:23 (EET)

Kas siin ei peaks ka mainima hüüdnime Seevald või isegi üldnime seevald? Andres (arutelu) 10. jaanuar 2015, kell 11:57 (EET)

Varem oli seal psühhoneuroloogiahaigla. Kas neuroloogia on sealt ära viidud? Andres (arutelu) 10. jaanuar 2015, kell 11:59 (EET)


Merimetsa asumi saksakeelse nime Seewald järgi

Välja võetud. Seewaldi suvemõis sai oma nime arvatavasti mereäärse metsase asukoha järgi. Mingit asumit pole seal olnud. 90.190.71.25 6. august 2015, kell 17:10 (EEST)

See, mille kohta viidet küsitakse, on minu meelest üldteada fakt. Huvitav, kas selle kohta on võimalik viidet leida. Andres (arutelu) 6. august 2015, kell 18:01 (EEST)

Ei ole üldteada. Mina pole mitte kunagi kuulnud, et teisi psühhiaatrikliinikuid rahvasuus seevaldideks kutsutaks ja kui seda "vahel" tehakse, nagu artiklis väidetakse, siis tulebki seda viidata, vastasel korral on see sisutühi väide. Mida see "vahel" üldse seal tähendab? Seda, et mingites seltskondades on selline kõnepruuk kasutusel? Sellist infot pole siis küll vaja vikipeediasse kirja panna.