Arutelu:Reduplikatsioon
Lisa teemaIlme
Viimase kommentaari postitas Andres 12 aasta eest.
Mis grammatiline väljendus on sõnades "läkiläki" ja "sigin-sagin"? Andres (arutelu) 31. märts 2014, kell 09:57 (EEST)
Mis grammatiline väljendus on sõnades "läkiläki" ja "sigin-sagin"? Andres (arutelu) 31. märts 2014, kell 09:57 (EEST)Vasta