Arutelu:Põldrõigas

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

mis need "seotud lehed" tähendavad, mis moblas lehe allservas silma kargavad ja kus neid arvutis näidatakse? miks on põldrõika seotud leht anaalseks? Ave Maria (arutelu) 26. august 2019, kell 16:21 (EEST)

anaalseks? Avjoska, oled terve?
Avjoska on terve ja tema poolt kirjapandu vastab tõele. Moblavaates sisaldab lõik "Seotud leheküljed" tõesti kirjeldatud sisu. Tehniliselt: vastav sisu asub elemendi div id="mw-data-after-content all Umbisik (arutelu) 26. august 2019, kell 16:34 (EEST)
Selle funktsiooni kohta: mw:Reading/Web/Projects/Related pages. Paistab, et vastav algoritm peab väga sarnaseks lehekülgi, kus on tõlkimata kuupäevadega seoses viidete all palju kordi kirjas "Kontrolli kuupäeva väärtust...". Proovin korda teha need kuupäevad, mis praegu parandamist vajavad. Siis loodetavasti näeb mingeid muid seotud lehekülgi. Pikne 26. august 2019, kell 17:02 (EEST)
Kas said midagi teha nende seotud lehekülgedega? see oli päris vastik üllatus. Ave Maria (arutelu) 2. september 2019, kell 18:11 (EEST)
Jah, parandasin vigased kuupäevad, mille järgi need artiklid enne seotud olid. Nüüd peaks teisi seotud lehti näitama. Iseasi kui asjakohased või kasulikud on ka need teised seotud lehed mis tahes artikli juures. Pikne 2. september 2019, kell 18:23 (EEST)