Arutelu:Kriteerium (ajakiri)

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search

Minu meelest on lingid teistele kultuuriajakirjadele üleliigsed. Need võiks asendada lingiga artiklile Eesti kultuuriajakirjade loend, mis tuleks luua. Andres 16. juuni 2006, kell 13.20 (UTC)

Jah, kui selline Eesti ajakirjade või kitsamalt kultuuriajakirjade loend luua, siis see oleks mõistlik küll... Peeter, 18. juuni 2006, 21.02

Entsüklopeediasse reklaam ei sobi[muuda lähteteksti]

Järgnev lõik ei sobi entsüklopeediasse, sest on reklaami iseloomuga. Selline abitu tekst võiks ilmuda hiljuti alustanud väljaande tutvustusena kusagil ajalehes. Sellel lõigul ei ole mõtet ka sellepärast, et tegemist on veebiajakirjaga, mille juurde Vikipeediast kergesti pääseb - ja siis on kohe näha, keda ajakiri avaldab. Kui tahetakse rõhutada ajakirja avarust ja eelarvamusetust, siis tuleks leida teine, üldisem sõnastus.

SOBIMATU LÕIK ON:

Ajakirjale on paljude teiste Eesti autorite seas kirjutanud Sirbi 2005. aasta kriitikapreemia laureaat Paavo Matsin, kirjandusteadlane Maarja Vaino, teoloog ja traditsionalistlik filosoof Raivo Joosep Raave, kirjanik Aarne Ruben, samuti on ilmunud intervjuu kirjandus- ja ühiskonnakriitik Andres Langemetsaga. Ei puudu ka välisautorid, kellest ilmselt kõige tunnustatum on Ameerika kirjandusteadlane Jonah F. Mitchell.

Ajakirjal on nii vähe autoreid, et need võiks vabalt üles lugeda. On püütud loetleda kõige tuntumaid autoreid. Siin on tõesti teatud reklaamielement, ja autorite iseloomustused võiksid jääda artiklitesse nende kohta. Andres 7. aprill 2009, kell 21:00 (UTC)

Ajakirja ilmumise algus ja lõpp on märkimata. Kuriuss 5. juuni 2018, kell 12:04 (EEST)