Arutelu:Kari (bioloogia)

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Mõistet tarvitatakse sageli metsloomade puhul.

Miks nii on kirjas? Koduloomade puhul kasutatakse seda mõistet võib-olla isegi sagedamini. Panen ette see lause maha tõmmata ning rääkida koduloomade karjadest eraldi alajaotuses või koguni eraldi artiklis. Andres 24. oktoober 2008, kell 08:09 (UTC)
Ma ei tea kumba mõistet eelistada, aga praegune artikkel räägib seda metsloomade kontekstis, karjaloomade kohta tuleks teha eraldi artikkel, kuna seal ökoloogilisele karjale omaseid jooni ei pruugi olla --Dj Capricorn 24. oktoober 2008, kell 08:29 (UTC)

ENE toob välja kolm tähendust: metsloomade kontekstis ja 2 mõistet põllumajandusest (üks tähendab kitsamas mõistes ka veiseid). Põllumajanduses kasutatava mõiste kohta, mis on suhteliselt sarnased, võiks algul luua koondartikli --Dj Capricorn 24. oktoober 2008, kell 14:01 (UTC)

Palun tee seda.
Ja kui artikkel räägib metsloomade karjast, siis see lause on igatahes sobimatu. Andres 25. oktoober 2008, kell 03:17 (UTC)

Ilmselt tuleb teha artikkel Kari (põllumajandus), kus rääkida kahest mõistest, või isegi teha kaks põllumajanduslikust karjast rääkivat artiklit, mille täpsed artiklinimed oleks küsitavad --Dj Capricorn 7. november 2008, kell 10:39 (UTC)