Arutelu:Eric Harris ja Dylan Klebold

Allikas: Vikipeedia

Minu arvates võiks selle liita artikliga Columbine'i veresaun. Ivo (arutelu) 18. mai 2017, kell 16:48 (EEST)

Ei poolda sellist liitmist, Harrise ja Kleboldi elust saab üsna pikalt kirjutada ning kogu see info ei peaks Columbine'i artiklis olema (stiilis en:Eric Harris and Dylan Klebold). Artiklite praegune pikkus pole minu arvates liitmiseks pädev argument, sest see näitab lihtsalt seda, et materjali on puudu. - Neptuunium ❯❯❯ arutelu 19. mai 2017, kell 14:03 (EEST)
Ma nägin, et keegi siin ütles, et ta ei poolda liitmist, aga ma ei leia seda repliiki siin. Minu meelest ei tohiks teha kahe inimese kohta ühte artiklit, just nagu tegu oleks siiami kaksikutega. Ja kui vastuväide on see, et nad tegutsesid koos, siis mida niisugust on sellest kirjutada kui see, mis veresauna artiklisse niikuinii juba peaks kuuluna? Andres (arutelu) 19. mai 2017, kell 14:10 (EEST)

Artikli koostamisel ei pööranud ma tähelepanu kahe lehe liitmisele, kuna minu eesmärk oli ainult tõlkida juba niigi eraldiseisev ingliskeelne vaste. Mõistan mõlemi osapoole argumente, kuid kaldun arvama, et ehk ei peaks neid liitma, kuna siis peaks juba pöörama ka välismaiste autorite tööde poole tähelepanu - nende eeskujul on see eestikeelne artikkel iseseisev ning räägib kahest inimesest korraga. - Kaltsium, 22. mai 2017, kell 16:20 (EEST)