Arutelu:Deetsim

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

"Deetsim" on ka ainult muusikatermin. Andres 20:51, 11 Feb 2005 (UTC)

nunuh, eks siis või selle (muusika) sealt tagant ära võtta... ja samuti ka teistel (undeetsim, duodeetsim), kui on kindel, et segadust ei teki...seejärel vana artikkel kustutada (mida ma ise teha ei saa, ehk keegi teeks ära?), ise pean vaid kõik oma lingid vastavalt siis ära muutma ykshaaval...

yldse, mul vist väike segadus ka, ei tea, mis variante kasutada, kas kohe artikli pealkirja panna sulgudes täpsustus, või kasutada suunamist või täpsustuslehekylge... varsti mul tuleb artikkel "klaviatuur", mis selgelt ja ajalooliselt juba sajandeid olnud muusikatermin, kuid tänapäeval rahvas teab rohkem arvuti klaviatuuri... jälle jama... mis?

--Lulu 05:42, 12 Feb 2005 (UTC)

Minu meelest on kõige parem valida üks tähendus välja ning jätta see sulgudeta. Artikli päisesse panna jutt, mis ütleb, et see artikkel räägib sellest ja sellest ning teiste tähenduste kohta räägib artikkel ... (täpsustus). Kui on ainult üks muu tähendus, siis otse vastavale artiklile. Üldse arvan, et muusikaartiklid võib üldjuhul ilma sulgudeta jätta. Vana artiklit pole vaja ära kustutada, sest pärast ei mäleta võib-olla, kas see (muusika) käib seal taga. pärast teisaldamist jõuab vana pealkirja alt ka kohale. Andres 08:28, 12 Feb 2005 (UTC)