Alfie Deyes

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
Alfie Deyes

Alfred Sidney Deyes (sündinud 17. septembril 1993) on inglismaa YouTube'i postitaja, vlogger, kinnisvarainvestor ja autor, kes juhib YouTube'i kanaleid PointlessBlog, PointlessBlogVlogs ja PointlessBlogGames.

4. septembril 2014 avaldas ta raamatu "The Pointless Book". Pärast seda on ta välja andnud veel kolm raamatut.

Karjäär[muuda | muuda lähteteksti]

YouTube[muuda | muuda lähteteksti]

Deyes hakkas 2009. aastal pidama oma PointlessBlogi YouTube'i kanalit. Tema vloggi kanalil on 4,1 miljonit tellimist ja üle 884 miljoni vaatamise, tema mängukanalil on 1,8 miljonit tellimist ja üle 209 miljoni vaatamise. Tal on ka 5,42 miljonit jälgijat Twitteris ja 4,2 miljonit jälgijat Instagramis.

Deyes on teinud koostööd teistegi juutuuberitega, sealhulgas Tanya Burr, Louis Cole, Louise Pentland, Grace Helbig, Tyler Oakley, Troye Sivan, Miranda Sings, Joe Sugg, Zoe Sugg ja Jim Chapman. Ta lõi ka paar videot Ariana Grande'iga YouTube'i võrgu loomiseks.

Raamatud[muuda | muuda lähteteksti]

Deyes sõlmis 2014. aastal kirjastusega Blink Publishing lepingu, mis näeb ette tema raamatusarja avaldamist. Debüütraamat "The Pointless Book" ilmus sama aasta septembris. Raamatus on osa ajakirjast, teine osa tegevusraamat ja sisaldab tasuta allalaaditavat rakendust ja sotsiallmeediaga integreerimise võimalust.

26. märtsil 2015 ilmus "The Pointless Book 2", mis sisaldab sarnast sisu. See saavutas mitteilukirjanduse seas esimesel nädalal pärast ilmumist suurima läbimüügi.

24. märtsil 2016 avaldas Deyes autobiograafia "The Scrapbook Of My Life".

2017. aastal teatas Deyes, et „The Pointless Booki” sarja lõpetab „The Pointless Book 3“. See ilmus 13. juulil 2017.

Isiklik elu[muuda | muuda lähteteksti]

Deyes sündis Londonis Enfieldis. Tema pere kolis Brightoni, Ida-Sussexisse, kui ta oli neli aastat vana. Deyes oli haritud Varndi koolis Brightonis ja seejärel osalenud Varndeani kolledžis, saavutades kõrghariduse, Deyes otsustas ülikooli edasi lükata ja võtta aega, et pühenduda YouTube'ile.

Alates 2012. aasta oktoobrist on ta olnud suhtes YouTube'i kolleegi Zoe Suggiga, kelle esinejanimi on Zoella. 2013. aasta alguses kolis Deyes korterisse Londonis. Kuid 2013. aasta sügisel kolis tagasi Brightoni koos oma tüdruksõbra Zoe Suggiga. 2017. aasta juunis ostis paar suurema seitsmetoalise maja ning mida nad ise renoveerisid.