Ace Hood

Allikas: Vikipeedia

Antoine McColister, (sündinud 11. mail, 1988) rohkem tuntud tema lavanime, Ace Hood järgi, on ameerika räppar. Ta kirjutas alla DJ Khaledi plaadifirmale We The Best Music & Def Jam.

Elulugu


Ace Hood sündis 11. mail, 1988, Port St. Lucies, Floridas ja ta kasvas üles emaga koos Deerfield Beachil, mis asub Browardi maakonnas. Pärast jalgpallis saadud vigastus 10. klassis ja mõistmist, et temast ei saa professionaaliks, hakkas ta tõsiselt mõtlema räppari karjääri peale. 2007 aastal kohtas ta DJ Khaledit, kes oli plaadikeerutaja raadiojaamas WEDR 99 Jamz, Florida raadiojaamas, mis põhiliselt mängib ette räppi ja harva ka RnB muusikat. Pärast seda kui Ace andis talle oma autobiograafia ja demo lindi, palus Khaled tal räppida "I'm So Hood" laulu instrumentaalile. Pärast seda kirjutas Hood alla tema plaadifirmale We The Best. Ace Hood valiti uueks tulijaks XXL ajakirja poolt 2009 aastal.

Oma esimese albumi, Gutta, andis ta välja 2008 aastal. Singlid sellel plaadil on "Cash Flow", milles lõid kaasa T-Pain ja Rick Ross ning "Ride" koos Trey Songz'iga. Sellel aastal ta lasi välja mixtape, Ace Won't Fold ja oli külalisesineja DJ Khaledi singlis "Out Here Grindin".

30. juunil 2009 aastal andis Ace hood välja teise stuudioalbumi, Ruthless, järjekordselt Def Jam'i all. Albumil on kaks singlit "Overtime" ja "Loco Wit The Cake". Fännide lemmikuks on kujunenud laul "Don't Get Caught Slippin'" 2010 aastal annab Ace Hood välja plaadi nimega Underrated. Muusika


Albumid

   * 2008: Gutta
   * 2009: Ruthless
   * 2010: Underrated

Mixtape'd

   * 2008: Ace Won't Fold (Hosted by DJ Khaled)
   * 2008: All Bets On Ace (Hosted by DJ Khaled)
   * 2009: The Preview Mixtape