AS Olerex

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search

AS Olerex on 1994 aastal asutatud Eesti kütusefirma[1], kelle müügivõrku kuulub tänaseks juba üle 96 täisteenindusjaama ja kiirtankla üle Eesti. AS Olerex on 2017 aasta andmeil suurima turuosaga kütusemüüja ning annab tööd ligi 800-le Eesti inimesele. Olerexi müügivõrku kuuluvad täisteenindusjaamad ja kiirtanklad kõikjal Eestis, Tallinnast Valgani ja saartest Ida-Virumaani.  

Viimastel aastatel on Olerexi korduvalt nimetatud Eesti kõige kiiremini arenevaks kütusefirmaks. Olerexi teenitud kasum jääb Eestisse ja suures ulatuses reinvesteeritakse meie kõigi mugavama tuleviku hüvanguks.

Ettevõte teeb tublisid samme keskkonnasõbraliku elustiili poole, võttes kõigis oma teenindusjaamades kasutusele probiootilised puhastusained. Olerexi soov on tagada puhtam ja tervislikum elukeskkond nii meie klienditeenindajatele kui ka klientidele, sest ei tekita ohtlikke aure ega lõhnu. Kõik tooted on 100% biolagunevad, mittetoksilised, mittesüttivad ja ohutud täiskasvanutele, lastele ning lemmikloomadele. Probiootilised puhastusvahendid on kõrgelt hinnatud, allergiavabad ning sisaldavad bioloogilisi ensüüme ja inimesele kasulikke probiootilisi baktereid, mis tasakaalustavad meie mikrobioloogilist elukeskkonda.Puhastusvahendid sisaldavad kemikaalide ja desinfitseerimisainete asemel kasulikke ja ohutuid probiootilisi baktereid. Erinevalt desinfitseerimisainetest, mis tapavad valimatult nii head kui halvad bakterid, mistõttu kaob looduslik tasakaal.

Olerex panustab järjekindlalt parima kliendikogemuse nimel ning Eesti Parim Teenindaja konkursil osalenud 635 teenindaja hulgast nomineeritud Laura Kivijärv töötab Olerexi Ida piirkonna teenindusjaama vanemklienditeenindajana.Finalistide hulgas säras ka Olerexi Lõuna piirkonna klienditeenidaja Hele-Mai Luik! ("Tartu parim teenindaja 2018", III koht).

Eesti suurim kütusefirma Olerex ja Eesti Autospordi Liit sõlmisid 2. märtsil 2018 koostöölepingu, millega  Olerexist sai alaliidu ametlik kütusepartner. Olerexi tegevjuhi Piret Milleri sõnul oli Eesti Autospordi Liidu koostöö ettepanek asuda alaliidu ametlikuks kütusepartneriks ettevõttele suureks auks. „Olerex on autospordiga seotud olnud juba pikka aega, olles aastaid rallikrossi Eesti meistrivõistluste peasponsoriks ja nimekandjaks. Kvaliteetne kütus on autospordis määrava tähtsusega, sest kui mootor tõrgub, jäävad võidusõidud lühikesteks. Seda, et rallispordi lipulaevad näevad partnerina just Olerexi, võtame suure tunnustusena,“ lausus Miller.

Viited[muuda | muuda lähteteksti]

Välislingid[muuda | muuda lähteteksti]