2010. aasta Okeaania kergejõustiku meistrivõistlused

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search

2010. aasta Okeaania kergejõustiku meistrivõistlused on 10. Okeaania Kergejõustikuliidu korraldatud Okeaania kergejõustiku meistrivõistlused. Neljandat korda toimusid need Austraalias Cairnsis. Sportlased võistlesid kahes vanuserühmas:U-20 ja vanemad. Indoneesia oli külalisesinejana. Kolmepäevane võistlus toimus 23.-25. septembrini.

Medalitabel[muuda | muuda lähteteksti]

Koht Riik Kuld Hõbe Pronks Kokku
1. Austraalia Austraalia 12 12 7 31
2. Paapua Uus-Guinea Paapua Uus-Guinea 7 7 9 23
3. Uus-Meremaa Uus-Meremaa 6 6 4 16
4. Flag of FLNKS.svg Uus-Kaledoonia 2 0 2 4
5. Prantsuse Polüneesia Prantsuse Polüneesia 1 2 2 5
6. Samoa Samoa 1 1 1 3
7. Indoneesia Indoneesia 1 1 0 2
8. Fidži Fidži 1 0 1 2
9. Kiribati Kiribati 0 1 0 1
10. Vanuatu Vanuatu 0 0 2 2
11. Nauru Nauru 0 0 1 1

Tulemused[muuda | muuda lähteteksti]

Mehed[muuda | muuda lähteteksti]

Kuld Kuld Tulemus Hõbe Hõbe Tulemus Pronks Pronks Tulemus
100 m jooks Flag of Indonesia.svg Suryo Agung Wibowo 10.52 Flag of Australia.svg Liam Gander 10.60 Flag of Papua New Guinea.svg Nelson Stone 10.61
200 m jooks Flag of Papua New Guinea.svg Nelson Stone 21.09 CR Flag of Australia.svg Liam Gander 21.43 Flag of Fiji.svg Epeli Kavarua 21.83
400 m jooks Flag of Australia.svg Sean Wroe 46.62 Flag of Papua New Guinea.svg Nelson Stone 47.06 Flag of Papua New Guinea.svg Wala Gime 48.39 PB
800 m jooks Flag of Australia.svg Jeremy Roff 1:51.60 Flag of New Zealand.svg Tim Hawkes 1:53.24 Flag of Vanuatu.svg Arnold Sorina 1:53.37
1500 m jooks Flag of Australia.svg Jeremy Roff 3:41.91 CR Flag of New Zealand.svg Aniel Smith 3:57.20 Flag of Australia.svg Michael Roger 3:58.73
5000 m jooks Flag of Australia.svg Jeffrey Hunt 14:41.97 CR Flag of Papua New Guinea.svg Kupsy Bisamo 16:02.71 Flag of French Polynesia.svg Francky Maraetaata 16:07.63
10000 m jooks Flag of French Polynesia.svg Francky Maraetaata 33:16.22 CR Flag of Papua New Guinea.svg Kupsy Bisamo 33:21.16 Flag of Vanuatu.svg Philipe Nausien 34:35.47
110 meetri tõkkejooks Flag of Australia.svg Greg Eyears 14.20 CR Flag of Australia.svg Daniel Small 15.71 Flag of FLNKS.svg Xavier Fenuafanote 15.97
400 meetri tõkkejooks Flag of Fiji.svg Daniel O'Shea 51.68 PB Flag of Papua New Guinea.svg Mowen Boino 51.84 Flag of Papua New Guinea.svg Wala Gime 52.36
3000 meetri takistusjooks Flag of Papua New Guinea.svg Sapolai Yao 10:00.07 Flag of Papua New Guinea.svg Skene Kiage 10:16.95
4x100 m teatejooks Flag of Fiji.svg Fidži 42.02 Flag of New Zealand.svg Uus-Meremaa 42.20 Flag of Australia.svg Austraalia 43.05
Kõrgushüpe Flag of Australia.svg Josh Hall 2.20 CR Flag of Kiribati.svg David Birati 1.93 Flag of Papua New Guinea.svg Norman Tse 1.93
Kaugushüpe Flag of FLNKS.svg Frederic Erin 7.70 Flag of French Polynesia.svg Raihau Maiau 7.64 Flag of Papua New Guinea.svg Norman Tse 6.97
Kolmikhüpe Flag of FLNKS.svg Frederic Erin 15.45 CR SB Flag of Papua New Guinea.svg Mong Tavol 14.35 Flag of New Zealand.svg Todd Swanson 14.06
Kuulitõuge Flag of Australia.svg Scott Martin 19.55 CR Flag of Australia.svg Dale Stevenson 19.41 Flag of Samoa.svg Emanuele Fuamatu 16.54
Kettaheide Flag of New Zealand.svg Marshall Hall 51.53 PB Flag of New Zealand.svg Kerisiano Tongalea 49.48 Flag of FLNKS.svg Daniel Kilama 46.02
Vasaraheide Flag of Australia.svg Tim Driesen 66.59 CR Flag of Australia.svg Simon Wardhaugh 66.11 Flag of Australia.svg Thomas McGuire 48.45
Odavise Flag of Fiji.svg Leslie Copeland 75.08 CR SB Flag of New Zealand.svg Ben Langton-Burnell 60.38

Naised[muuda | muuda lähteteksti]

Kuld Kuld Tulemus Hõbe Hõbe Tulemus Pronks Pronks Tulemus
100 m jooks Flag of Papua New Guinea.svg Toea Wisil 11.85 Flag of New Zealand.svg Rochelle Coster 11.93 Flag of Australia.svg Sarah Busby 12.03 PB
200 m jooks Flag of Papua New Guinea.svg Toea Wisil 23.63 Flag of Australia.svg Kendra Hubbard 24.51 Flag of Papua New Guinea.svg Helen Philemon 25.12
400 m jooks Flag of Australia.svg Pirrenee Steinert 53.63 Flag of Papua New Guinea.svg Betty Barua 54.33 PB Flag of Papua New Guinea.svg Salome Dell 54.49
800 m jooks Flag of Papua New Guinea.svg Salome Dell 2:07.55 CR Flag of Australia.svg Alice Platten 2:08.43 Flag of Papua New Guinea.svg Betty Burua 2:15.09
1500 m jooks Flag of Papua New Guinea.svg Salome Dell 4:38.58
100 m tõkkejooks Flag of New Zealand.svg Andrea Miller 13.55 CR SB Flag of Indonesia.svg Dedeh Erawati 13.84 Flag of New Zealand.svg Rochelle Coster 14.67
400 m tõkkejooks Flag of Australia.svg Lisa Spencer 60.58 Flag of Australia.svg Cara White 66.25 Flag of Australia.svg Lauren McAdam 66.85
3000 m takistusjooks Flag of New Zealand.svg Sarah McSweeney 11:14.44
4x100 m teatejooks Flag of Papua New Guinea.svg Paapua Uus-Guinea
Mae Koime
Toea Wisil
Betty Barua
Helen Philemon
46.86 CR Flag of Australia.svg Austraalia 47.33 Flag of New Zealand.svg Uus-Meremaa 48.33
10 km käimine Flag of Australia.svg Nicole Fagan 52:31.00 Flag of New Zealand.svg Roseanne Robinson 53:43.00
Kõrgushüpe Flag of New Zealand.svg Elizabeth Lamb 1.80 CR Flag of Australia.svg Ellen Pettitt 1.74 Flag of Australia.svg Tara Strano 1.71 PB
Kaugushüpe Flag of New Zealand.svg Marissa Pritchard 5.81 Flag of French Polynesia.svg Terani Faremiro 5.62 Flag of Papua New Guinea.svg Helen Philemon 5.60
Kolmikhüpe Flag of Australia.svg Katie Cox 12.33 Flag of New Zealand.svg Nneka Okpala 12.21 Flag of French Polynesia.svg Terani Faremiro 11.14
Kuulitõuge Flag of Samoa.svg Margaret Satupai 15.95 NR Flag of Australia.svg Joanne Mirtschin 15.42 Flag of Nauru.svg Nina Grundler 9.59
Kettaheide Flag of New Zealand.svg Beatrice Faumuina 58.32 CR Flag of Samoa.svg Margaret Satupai 51.42 NR Flag of New Zealand.svg Merewarihi Vaka 47.23
Vasaraheide Flag of Australia.svg Bronwyn Eagles 62.99 CR Flag of Australia.svg Gabrielle Neighbour 62.10 Flag of Australia.svg Karyne Di Marco 61.89
Odavise Flag of Australia.svg Karen Clarke 48.82

Välislingid[muuda | muuda lähteteksti]