Tanel Talve

Allikas: Vikipeedia

Tanel Talve (sündinud 13. augustil 1976) on eesti ajakirjanik, saatejuht, ettevõtja, turundusspetsialist ja maaelu arendaja.

Aastal 1994 lõpetas Tallinna 62. Keskkooli tele- ja raadiožurnalistika erialal, juhendajad Terje Soots ja Vahur Kersna. Samal aastal asus tööle Eesti Raadio uudistetoimetuses Päevakaja toimetaja, ajakirjaniku, saatejuhi ja reporterina. Eesti Raadios töötas aastani 2004, lisaks Päevakajale Vikerraadio saatejuht ja Raadio2 hommikuprogrammi saatejuht ning majandusuudiste toimetaja.

1997 – asus tööle AS Meediamaa reklaamiosakonna juhina, tegevusala internetiturundus ja kolleegid teiste hulgas Linnar Viik, Tarvi Martens, Toomas Mölder.

1998 – 1999 – Tele2 Eesti online marketingi osakonna juht. Sellesse ajajärku jäid Eesti populaarseimate internetikeskkondade WWW Wärk, Mail.ee, Everyday.com jt arendamises osalemine.

1999 – 2002 – Hansapank Eesti internetiturundus osakonna juhataja. Populaarseima internetipanga Hanza.net arendamine.

2002 – tänapäev – internetiturundus agentuuri Winter Media Group omanik.

2004 – tänapäev – telejaam Kanal2, uudistemagasini Reporter, populaarteadusliku saate Galileo ja reisisaate Motoreporter saatejuht.

2005 – tänapäev – MTÜ Voose Külaselts juhatuse liige.

2010 – tänapäev MTÜ Voose Kõrts juhatuse liige.

2013 – tänapäev Anija vallavolikogu liige, valimisliidu Anija Ühendus esindaja.

Õpib Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis turismi- ja hotelliettevõtluse erialal. Osaleb Kõrvemaa Turismipiirkonna loomisel ja arendamisel, eesmärk elavdada piirkonnas väikeettevõtlust ja luua inimestele head elamistingimused. Külaliikumise Kodukant eestkõneleja.

Aastast 2008 Kuningas Arthuri Fondi loodud Kultuurse Motobande liige, eesmärk propageerida liiklusohutust ja koguda heategevuse käigus rahastust Eesti kultuuri pärlitele.

Trummar lastelaule rokivõtmes esitavas ansamblis Ajaratas Halastamatult Veereb Ei Teda Peatada Saa, Eriti, kaaslasteks Elmar Liitmaa ja Kait Lukka.

Viited[muuda | redigeeri lähteteksti]

1. Tanel Talve kodulehekülg

2. Tanel Talve Facebookis