Nick Jonas

Allikas: Vikipeedia
Nick Jonas
Nicholas Jerry Jonas.jpg
Info
Sünninimi Nicholas Jerry Jonas
Sündinud 16. september 1992 (22-aastane) Dallas, Texas, USA
Päritolu Wyckoff, New Jersey,
USA
Stiil(id) teen pop, pop rock
Amet(id) laulja, laulukirjutaja, instrumentalist, näitleja
Pill(id) kitarr, trummid, klaver
Tegev alates 2002. aastast
Plaadifirma(d) Hollywood, Columbia
Seotud esitajad Jonas Brothers, Nick Jonas & the Administration

Nick Jonas (täisnimega Nicholas Jerry Jonas; sündinud 16. septembril 1992) on USA laulja-laulukirjutaja, muusik ja näitleja, enim tuntud pop-rock-ansamblist Jonas Brothers koos oma venna Joe ja Keviniga. Jonas Brothersi ansambel sai alguse Nicki soolokarjäärist, aga produtsendile meeldis, et ta vennad kaasa laulaksid. Praegu on ta Disney Channeli originaalseerias "JONAS" Nick Lucasena koos oma vendadega. Hetkel esineb ta oma bändiga Nick Jonas & the Administration, mis lasi välja oma esimese albumi 2010. aastal.

Isiklik elu[muuda | redigeeri lähteteksti]

Nick Jonas sündis Dallases Texase osariigis pojaks endisele viipekeele õpetajale ja lauljale Denisele ning laulukirjutaja ja muusikule Paul Kevin Jonas seeniorile. Ta kasvatati üles Wyckoffis New Jersey's ja koduõpet tegi ta ema.

13-aastasena diagonoositi tal diabeet.

Miley Cyrus on öelnud, et ta käis Jonasiga juunist 2006 kuni detsembrini 2007. Cyrus ütles, et nad olid "armunud" ja hakkasid käima varsti pärast nende esimest kohtumist.

Näitlemine[muuda | redigeeri lähteteksti]

Broadway[muuda | redigeeri lähteteksti]

Jonas'i karjäär algas kui ta avastati 6 aastaselt juuksuris samal ajal kui ta ema lasi endale lõikust teha. 7 aastaselt hakkas ta esinema Broadway. Ta on näidelnud mõndades näidendites, kaasa arvatud Jõululugu (2000 Väikese Tim'ina Scrooge 8 aastaselt), Annie Get Your Gun (2001 Väike Jake'ina), Kaunitar ja Koletis (2002 Chip'ina), ja Les Misérables (2003 Gavroche'na). Peale Les Misérables sulgemist, esines ta The Sound of Music (Kurt'ina) Paper Mill Playhouse'is. 2010 Nick mängib uuesti Les Misérables seekord on ta Marius, seda ütles Nick Twitter'is. Ta mängib rolli 3 nädalat Gueens'i teatris London'is.

Televisioon[muuda | redigeeri lähteteksti]

August 17, 2007, Nick ja tema vennad olid külalisesinejad Hannah Montana ühes episoodis. Episood oli samal ajal koos High School Musical 2 ja tutvustusega Disney Channel šou Phineas and Ferb. Episood lõhkus rekordid 10.7 miljoni vaatajaga ja sai kõige rohkem vaadatud telesaateks.

Nick ja ta vennad olid Disney Channel Original Movie nimega Rokilaager kus nad mängisid bändi "Connect Three.". Joe mängis mees peategelast ja juhtlauljat "Shane Gray"'d; Nick oli "Nate,", kitarrist; ja Kevin oli "Jason," kes oli samuti kitarrist. Filmi soundtrack lasti välja juunis 17, 2008. Film esietendus juunis 20, 2008 USA's Disney Channel'il, Ja Kanadas Family's. Tuleb ka teine osa, Camp Rock 2: The Final Jam september 3, 2009.

Tõsielu lühike sari, Jonas Brothers: Living the Dream, esilinastus Disney Channel'il Mais 16, 2008. Esimene hooaeg, mis kestis September 5, 2008, mis rääkis vendade elust When You Look Me In The Eyes Tour. Tuuri nimi oli inspireeritud bändi laulust "When You Look Me in the Eyes". Seeria teine hooaeg algas Märtsis 21, 2010. Teine hooaeg jälgib bändi Euroopas nende World Tour 2009.

Nick, koos oma kolme venna Kevin'i, Joe'ga ja Frankie'ga alustasid oma seeria Disney Channel Original Series, nimega JONAS. Seerias Jonas Brothers on pop bänd kes elab normaalselt elu. Esimene hooaeg esilinastus Mais 2, 2009. Teise hooaja filmimine algas veebruaris 2010.

Laulmine[muuda | redigeeri lähteteksti]

Soolo artist[muuda | redigeeri lähteteksti]

2002 sellel ajal kui ta esines Kaunitar ja Koletis'es, Nick kirjutas laulu koos oma isaga "Joy to the World (A Christmas Prayer)." Koos tagataustaga Kaunitar ja Koletis liikmed, Nick laulis 2002 iga-aastasel Broadway "Equity Fights AIDS" albumil, Broadway's Greatest Gifts: Carols for a Cure, Vol. 4. Novemberris 2003, INO Records sai demo koopia "Joy To The World (A Christmas Prayer]. Plaadifirma lasi selle raadiosse, ja see sai kohe hittiks. Sellel ajal kui Nick töötas oma soolo projektiga, Joe läks Broadway, olles Baz Lurhmann'i näidendis La Boheme.